Dnia 2022-04-17 13:15 na stadionie London Stadium miał miejsce mecz pomiędzy West Ham oraz Burnley: końcowy wynik 1-1

West Ham kontra Burnley zakończony wynikiem 1-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy West Ham a Burnley zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-04-17 13:15 na stadionie London Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 33 pomiędzy West Ham a Burnley.

Gole strzelali: W. Weghorst 33' 0-1 T. Souček 74' 1-1 M. Lanzini

Żółte kartki West Ham: Łukasz Fabiański 45' Declan Rice 67'

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 11' Wout Weghorst 67'

Czerwone kartki West Ham:

Sędzią głównym tego spotkania był Paul Tierney, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna West Ham zmierzy się już z Chelsea, następne spotkania z drużynami Eintracht Frankfurt oraz Arsenal. Kolejno natomiast Burnley z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Wolves oraz Watford.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców z zaangażowaniem śledzi potyczki w lidze Premier League. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Łukasz Fabiański Jack Cork raz za razem gwarantują kapitalnym entuzjastom futbolu mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, efektowne sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. Interesujące zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi okazują się niezwykle zagorzałe, nie często bywa, iż mecze męczą kibica. Warto więc śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak West Ham oraz Burnley z ligi Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak London Stadium.