Spotkanie Southampton vs Burnley zakończone wynikiem 2-2

Southampton vs Burnley, wynik 2-2. W dniu 2021-10-23 14:00 na obiekcie sportowym St. Mary's Stadium rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 9 pomiędzy Southampton a Burnley.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Southampton a Burnley wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: M. Cornet 13' 0-1 M. Lowton V. Livramento 41' 1-1 N. Redmond A. Broja 50' 2-1 I. Diallo M. Cornet 57' 2-2 A. Westwood

Żółte kartki Southampton: Mohamed Elyounoussi 81'

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 42' Jay Rodriguez 70' Ashley Westwood 72'

Czerwone kartki Southampton:

Sędzią głównym tego spotkania był Chris Kavanagh, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Southampton stawi czoła Chelsea, następne spotkania z drużynami Watford i Aston Villa a Burnley podejmie Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Brentford i Chelsea.

W dzisiejszych czasach oddani kibice śledzą ekscytujące starcia w lidze Premier League. Fascynujące drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak Mohamed Elyounoussi Jack Cork częstokroć zaserwowały kapitalnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Niesamowite potyczki między piłkarzami z ligi zdarzają się bardzo zajadłe, nie często okazuje się ostatecznie, że zmagania nas nudzą. Trafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, książkowe asysty i gole, które dodają smaczku całemu widowisku. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich iprzeglądać spotkania piłkarskie ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Udział takich lubianych drużyn jak Southampton i Burnley z ligi Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, St. Mary's Stadium.