Burnley kontra Norwich, wynik spotkania: 0-0

W dniu 2021-10-02 14:00 na stadionie Turf Moor odbył się mecz ligi Premier League kolejki 7 pomiędzy Burnley a Norwich.

Po pierwszej połowie spotkania między Burnley oraz Norwich wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Burnley: J. Tarkowski 11' C. Wood 24' M. Lowton 25' J. Brownhill 33' J. Rodriguez 49'

Żółte kartki Norwich: M. Normann 27' M. J. Aarons 74'

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Friend. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Burnley zmierzy się już z Manchester City, następne spotkania z drużynami Southampton oraz Tottenham a Norwich zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni fani śledzą potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Uzdolnione piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak m.in. J. Tarkowski M. Normann nieustannie serwują fantastycznym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Interesujące walki między drużynami zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, nie często zdarza się, że potyczki nie są interesujące. Często trafiamy na idealnie wyliczone gole i asysty, bezwzględne faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Dlatego więc warto śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Burnley oraz Norwich jak ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Turf Moor.