Spotkanie Manchester City vs Burnley zakończone wynikiem 2-0 na obiekcie Etihad Stadium

Dnia 2021-10-16 14:00 na stadionie Etihad Stadium rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 8 pomiędzy Manchester City a Burnley.

Po pierwszej połowie meczu między Manchester City a Burnley wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: Bernardo Silva 12' 1-0 K. De Bruyne 70' 2-0

Żółte kartki Manchester City: Aymeric Laporte 45'

Żółte kartki Burnley:

Czerwone kartki Manchester City:

Główny arbiter meczu to Martin Atkinson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Manchester City stanie naprzeciw Club Brugge KV, następne spotkania z drużynami Brighton i West Ham. Kolejno natomiast Burnley zmierzy się z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham i Brentford.

Dzisiaj fani piłki nożnej z zapałem śledzą pasjonujące starcia, które startują w lidze Premier League. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Aymeric Laporte nieustannie serwują wspaniałym kibicom wiele niesamowitych emocji. Trafiamy na nieczyste faule kończące się żółtą kartką, przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Niesamowite potyczki między drużynami piłkarskimi są bardzo bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, iż są to widowiska nie warte uwagi. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,oglądać mecze piłkarskie ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Manchester City oraz Burnley oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Etihad Stadium.