Spotkanie Burnley kontra Blackpool dnia 2022-08-20 14:00 na obiekcie Turf Moor: wynik 3-3

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Burnley a Blackpool wynik wynosił 3-1. Końcowy wynik meczu to 3-3.

Dnia 2022-08-20 14:00 na stadionie Turf Moor odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki Regular Season - 5 pomiędzy Burnley a Blackpool.

Gole strzelali: J. Brownhill 3' 1-0 J. Rodríguez N. Tella 11' 2-0 T. Harwood-Bellis T. Corbeanu 21' 2-1 N. Tella 33' 3-1 S. Lavery 74' 3-2 J. Lawrence-Gabriel J. Yates 76' 3-3 K. Dougall

Żółte kartki Burnley: Josh Cullen 47'

Żółte kartki Blackpool: Dominic Thompson 45' Callum Connolly 61' Kenneth Dougall 90'

Czerwone kartki Burnley: Ian Maatsen 85'

Czerwone kartki Blackpool: Sonny Carey 83'

Główny sędzia meczu to Keith Stroud, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu Burnley zmierzy się już z Ipswich, następne spotkania z drużynami Norwich oraz Preston. Kolejno natomiast Blackpool podejmie Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough oraz Rotherham.

Fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi Championship. Utalentowane piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Josh Cullen Dominic Thompson często gwarantują wyborowym miłośnikom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Wspaniałe zmagania pomiędzy zawodnikami są zaciekłe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że widowiska męczą. Nieprzerwanie zdarzają się bezlitosne faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką, spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania sportowe znanej ligi Championship. Burnley oraz Blackpool i ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Turf Moor.