Mecz Burnley vs Reading zakończony wynikiem 2-1

Dnia 2022-10-29 14:00 na stadionie Turf Moor rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Burnley oraz Reading.

Pierwsza połowa meczu między Burnley a Reading zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: T. Ince 56' 0-1 Y. Meïté B. Manuel 66' 1-1 A. Zaroury 90' 2-1 B. Manuel

Żółte kartki Burnley: Taylor Harwood-Bellis 22' Arijanet Murić 90' Manuel Benson 90'

Żółte kartki Reading: Abdul Baba Rahman 35' Thomas Holmes 59' Mamadou Loum 72' Thomas Ince 90'

Czerwone kartki Reading:

Główny arbiter spotkania to Jeremy Simpson, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Burnley zmierzy się już z Rotherham, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd oraz Crawley Town a Reading podejmie Luton. Następne mecze zagra z drużynami Preston oraz Watford.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice piłki nożnej śledzą bardzo ciekawe poczynania, które startują w lidze Championship. Złożone z zdolnych napastników/obrońców drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy jak Taylor Harwood-Bellis Abdul Baba Rahman wielokrotnie zagwarantowały wyborowym miłośnikom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Natrafiamy na bezlitosne faule kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, zapadające w pamięć bramki i asysty, które zapewniają wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Interesujące walki między graczami z ligi są bezkompromisowe, bardzo rzadko zdarza się, iż są to potyczki nie warte uwagi. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Championship oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Burnley oraz Reading oraz ich udział w Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Turf Moor.