Spotkanie Norwich vs Burnley, wynik końcowy 2-0

Dnia 2022-04-10 13:00 na stadionie Carrow Road odbył się mecz ligi Premier League kolejki 32. Zmierzyły się Norwich i Burnley.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Norwich a Burnley wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: P. Lees Melou 9' 1-0 T. Pukki 86' 2-0 M. Normann

Żółte kartki Norwich: Pierre Lees Melou 26'

Żółte kartki Burnley: Charlie Taylor 78'

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Michael Oliver, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Norwich stawi czoła Manchester United, następne spotkania z drużynami Newcastle i Aston Villa. Kolejno natomiast Burnley podejmie West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Southampton i Wolves.

Bardzo często liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą starcia ligi Premier League. Utalentowane zespoły futbolowe i zawodnicy jak Pierre Lees Melou Charlie Taylor nieraz zapewniły fantastycznym kibicom mnóstwo przeżyć. Obserwujemy idealne sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika zapewniające wyjątkowe przeżycia z meczu. Potyczki między piłkarzami bywają bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, że mecze męczą. Dlatego też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich zespołów jak Norwich oraz Burnley z ligi Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Carrow Road.