Coventry vs Burnley, wynik spotkania: 0-1

Coventry vs Burnley zakończony wynikiem 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Coventry i Burnley wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2022-10-08 14:00 na obiekcie sportowym The Coventry Building Society Arena rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Coventry i Burnley.

Gole strzelali: N. Tella 39' 0-1 J. Cullen

Żółte kartki Coventry: Viktor Gyökeres 45'

Żółte kartki Burnley: Jordan Beyer 22' Jack Cork 30' Ian Maatsen 44'

Czerwone kartki Coventry:

Czerwone kartki Burnley:

Główny arbiter spotkania to John Busby, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Coventry stanie naprzeciw Cardiff, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Stoke City natomiast Burnley zmierzy się z Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham i Sunderland.

Kibice śledzą pasjonujące potyczki ligi Championship. Interesujące drużyny futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak Viktor Gyökeres Jordan Beyer raz za razem serwują wspaniałym fanom wiele przeżyć. Wspaniałe walki między piłkarzami bywają zagorzałe, niezwykle rzadko bywa, że są to potyczki mało interesujące. Trafiamy na bezwzględne faule, idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty gwarantujące wyjątkowe wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić widowiska sportowe profesjonalnej ligi Championship. Uczestnictwo takich zespołów jak Coventry i Burnley z ligi Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak The Coventry Building Society Arena.