Manchester United vs Burnley, wynik meczu: 3-1

Manchester United vs Burnley, wynik końcowy 3-1.

Pierwsza połowa spotkania między Manchester United a Burnley zakończyła się 3-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Dnia 2021-12-30 20:15 na stadionie Old Trafford odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Manchester United i Burnley.

Gole strzelali: S. McTominay 8' 1-0 Cristiano Ronaldo B. Mee 27' 2-0 Cristiano Ronaldo 35' 3-0 A. Lennon 38' 3-1

Żółte kartki Manchester United:

Żółte kartki Burnley:

Czerwone kartki Manchester United:

Sędzią głównym tego spotkania był Jonathan Moss, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Manchester United stanie naprzeciw Wolves, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Aston Villa. Kolejno natomiast Burnley podejmie Huddersfield. Następne mecze zagra z drużynami Leicester i Arsenal.

Coraz częściej oddani fani futbolu śledzą ekscytujące potyczki ligi Premier League. Mocne piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak m.in. wielokrotnie zapewniły wyśmienitym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę walki między drużynami są bardzo zażarte, rzadko zdarza się ostatecznie, że są to zmagania mało interesujące. Obserwujemy niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty, bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,przeglądać widowiska sportowe lubianej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Manchester United oraz Burnley w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Old Trafford.