Spotkanie Sunderland vs Burnley, wynik 2-4

Sunderland vs Burnley 2-4. Dnia 2022-10-22 14:00 na stadionie Stadium of Light rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 17 pomiędzy Sunderland a Burnley.

Pierwsza połowa meczu między Sunderland i Burnley zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-4.

Gole strzelali: A. Diallo 16' 1-0 J. Clarke D. Neil 20' 2-0 N. Tella 50' 2-1 T. Harwood-Bellis B. Manuel 61' 2-2 C. Roberts A. Zaroury 69' 2-3 J. Guðmunds­son J. Brownhill 87' 2-4 B. Manuel

Żółte kartki Sunderland: Danny Batth 72'

Żółte kartki Burnley: Jóhann Guðmundsson 2' Taylor Harwood-Bellis 52' Josh Brownhill 80'

Czerwone kartki Sunderland:

Sędzią głównym tego spotkania był Tim Robinson, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Sunderland stawi czoła Luton, następne spotkania z drużynami Huddersfield i Cardiff. Kolejno natomiast Burnley z Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Reading i Rotherham.

Liczni kibice z zapałem śledzą poczynania w lidze Championship. Interesujące futbolowe drużyny i piłkarze jak Danny Batth Jóhann Guðmundsson stale serwują fantastycznym sympatykom wiele wspaniałych przeżyć. Interesujące potyczki między zawodnikami bywają zagorzałe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to mecze mało interesujące. Zdarzają się przechodzące do historii bramki czy asysty, bezlitosne faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Sunderland i Burnley oraz ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadium of Light.