West Brom vs Burnley, wynik meczu 1-1

Dnia 2022-09-02 19:00 na stadionie The Hawthorns rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły West Brom oraz Burnley.

Pierwsza połowa meczu między West Brom oraz Burnley zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: J. Rodríguez 30' 0-1 B. Thomas-Asante 90' 1-1

Żółte kartki West Brom: David Button 28'

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 36' Taylor Harwood-Bellis 50' Connor Roberts 71' Charlie Taylor 80'

Czerwone kartki West Brom:

Sędzią głównym tego spotkania był James Bell, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu West Brom stawi czoła Coventry, następne spotkania z drużynami Birmingham oraz Norwich a Burnley zmierzy się z Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Preston oraz Bristol City.

Bardzo często kibice śledzą potyczki ligi Championship. Składające się z uzdolnionych napastników/obrońców piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak David Button Jack Cork niejednokrotnie zagwarantowały fantastycznym fanom wiele niezapomnianych wrażeń. Potyczki między zawodnikami są bezkompromisowe, rzadko zdarza się, że są to widowiska nudne. Obserwujemy bezwzględne faule, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Championship. Udział takich zespołów jak West Brom oraz Burnley z ligi Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak The Hawthorns.