Mecz West Brom kontra Burnley, wynik końcowy 1-1

West Brom kontra Burnley zakończony wynikiem 1-1. W dniu 2022-09-02 19:00 na stadionie The Hawthorns odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły West Brom i Burnley.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy West Brom oraz Burnley wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: J. Rodríguez 30' 0-1 B. Thomas-Asante 90' 1-1

Żółte kartki West Brom: David Button 28'

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 36' Taylor Harwood-Bellis 50' Connor Roberts 71' Charlie Taylor 80'

Czerwone kartki West Brom:

Sędzią głównym tego spotkania był James Bell, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna West Brom stanie naprzeciw Coventry, następne spotkania z drużynami Birmingham i Norwich. Kolejno natomiast Burnley z Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Preston i Bristol City.

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców śledzi ciekawe potyczki w lidze Championship. Interesujące zespoły piłkarskie i piłkarze jak David Button Jack Cork systematycznie sprawiają wyborowym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Niesamowite walki pomiędzy zawodnikami okazują się zaciekłe, rzadko bywa, że są to mecze usypiające. Trafiamy na niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki dodające niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Dlatego też warto przeglądać widowiska sportowe lubianej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak West Brom oraz Burnley z ligi Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak The Hawthorns.