Mecz pomiędzy Burnley oraz Millwall dnia 2022-08-30 18:45: 2-0

Dnia 2022-08-30 18:45 na stadionie Turf Moor odbył się mecz ligi Championship kolejki 7 pomiędzy Burnley a Millwall.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Burnley oraz Millwall wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: Vitinho 62' 1-0 B. Manuel J. Rodríguez 72' 2-0

Żółte kartki Burnley:

Żółte kartki Millwall: Charlie Cresswell 18' Shaun Hutchinson 35' Andreas Voglsammer 45'

Czerwone kartki Millwall:

Sędzią głównym tego spotkania był Leigh Doughty, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Burnley stawi czoła Norwich, następne spotkania z drużynami Preston oraz Bristol City natomiast Millwall podejmie Sunderland. Następne mecze zagra z drużynami QPR oraz Blackpool.

Dzisiaj liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące poczynania, które mają miejsce w lidze Championship. Mocne futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak Charlie Cresswell wielokrotnie gwarantują wyborowym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy nieczyste faule kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, niezwykłe asysty oraz bramki zapewniające pikanterii całemu widowisku. Niesamowite zmagania pomiędzy drużynami zdarzają się nader zagorzałe, rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to zmagania drętwe. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać mecze futbolowe lubianej ligi Championship. Burnley oraz Millwall oraz ich udział w Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Turf Moor.