Spotkanie Burnley kontra Watford zakończone wynikiem 0-0

Burnley kontra Watford, wynik 0-0. W dniu 2022-02-05 18:00 na stadionie Turf Moor odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 17 pomiędzy Burnley a Watford.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Burnley i Watford zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Burnley: Dale Stephens 45'

Żółte kartki Watford: Joshua King 20' Tom Cleverley 90'

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Watford:

Główny sędzia spotkania to Craig Pawson, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Burnley stawi czoła Manchester United, następne spotkania z drużynami Liverpool i Brighton natomiast Watford z West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Brighton i Aston Villa.

W dzisiejszych czasach wielu fanów futbolu z dużym zapałem śledzi niezwykle interesujące poczynania ligi Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Dale Stephens Joshua King nieraz zagwarantowały pierwszorzędnym fanom mnóstwo wrażeń. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi są zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się, iż zmagania nudzą. Ustawicznie zdarzają się przepiękne asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule gwarantujące niesamowite wrażenia z meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Burnley i Watford i ich udział w Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Turf Moor.